Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Analitik

Analitik ve Modelleme
 
Birçok kurum, günümüzdeki veri bolluğundan yararlanarak ileriyi öngörmeyi, alacakları aksiyonların gelecekte yaratacağı olası sonuçları tahmin ederek rekabet avantajı elde etmeyi hedefliyor. Bu şekilde kurumlar, pazarlama, sağlık, finansman, kaynak planlama, risk yönetimi gibi alanlarda tüm olasılıkları görme imkanı elde ederek gerekli aksiyonları zamanında alma imkanına kavuşabiliyorlar.
 
Veri ve gelişmiş analitik çalışmalar, kurumlar için önemli fırsatları sağlayacak sonuçlar üretiyor. Geçmişe dayalı verilerinin değerlendirilmesi, sektörel kıyaslama ve geleceğe yönelik stratejilerinin geliştirilmesinde uluslararası uzmanlık ve gelişmiş sistemlere sahibiz. ICC’nin strateji alanlarındaki ve analitik uzmanlığı veri madenciliğinde sizlere yardımcı oluyor, karar alma süreçlerinizi güçlendiriyor ve rekabet gücünüzü artırıyor.
 
Kıyaslamada başarılı hizmet sağlayıcılardan birisi olan şirketimiz, en iyi uygulamalarla şirketinizin uygulamalarını değerlendirir, stratejilere dönüştürülmesine destek verir.

Bu kapsamda;
  • Ürün, satış/dağıtım kanalı, fonksiyonel alanlar için maliyet ve gelir analizleri,
  • Ürün, pazar, satış kanalı, fonksiyon bazlı stratejilerin geliştirilmesi,
  • Kıyaslama,
  • Risk etki ve maliyet analizi çalışmalarını yürütüyoruz.