EĞİTİM

EĞİTİM

ISO 27002 İnsan Kaynakları Güvenliği Yönetimi

Online başvurmak için tıklayınız İNSAN KAYNAKLARI GÜVENLİĞİ YÖNETİCİSİ SERTİFİKASYON PROGRAMI 
İnsan Kaynakları Güvenliği disiplini, insan kaynaklarının işe alınmasından önce, sırasında ve sonrasında uygulanan kilit kontrolleri incelemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bu kontroller, rollerin ve sorumlulukların tanımlarını, işe alım, sözleşme şart ve koşullarını, farkındalığı, eğitimi ve öğretimi, disiplin süreçlerini ve faaliyetlerin sona ermesini içerir ancak bunlarla sınırlı değildir.
Ek olarak, bu kontroller, ISO / IEC 27002 standardının İnsan Kaynakları Güvenliği bölümünde belirtilen kurallara uygun olarak varlıkların iadesini ve erişim haklarının yönetimini ele almanıza da yardımcı olacaktır.

SAĞLAYACAĞI FAYDALAR
Kuruluşunuz, bu standardın kurallarına uygun ve insan kaynakları faaliyetleri ile ilgili bilgilerin mevcudiyetini, bütünlüğünü ve gizliliğini sağlayan istikrarlı bir İnsan Kaynakları Yönetim Sistemine sahip olacaktır.

SERTİFİKASYON
Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılara “Human Resources Foundation” personel akreditasyonuna tabi PECB  (Professional Evaluation & Certification Board) Sertifikası verilecektir. Başarılı olamayanlar hazırlanıp tekrar sınava girebilirler.